Karrier

HR VEZETŐ

Cégünk, az Észak-Alföldi régió egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője, mely az ügyfeleinél az elmúlt években elfoglalt pozícióját precíz és megbízható, minőségi szolgáltatásaival, valamint rátermett és kiváló eredményekért tenni akaró csapatával érte el.

Ezt a csapatot szeretnénk most tovább bővíteni és megtalálni azt a munkatársat, aki hasonló elveket vall és aki szeretne egy sikerorientált csapat tagja lenni.
Feladatok:
- HR stratégia kialakítása, folyamatos fejlesztése és működtetése
- Toborzási - kiválasztási feladatok ellátása
- Személyzeti ügyintézés, be- és kilépéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
- Új munkatársak integrációjának támogatása
- Orvosi alkalmassági vizsgálatok adminisztrációja
- Munkaügyi dokumentumok és személyi anyagok napra készen tartása
- Céges képzési terv kialakítása, vezetői képzések szervezése, workshopok tartása
- Társosztályok vezetőivel való szoros együttműködés, munkájuk támogatása

Elvárások:
- Hasonló munkakörben eltöltött, legalább 3 éves szakmai tapasztalat
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
- Pontosság, precizitás
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amin kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
- Komplex, változatos feladatkör
- Családias hangulat, jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

email-ben, fényképes önéletrajzzal az info@csababusz.hu címen

Jelentkezési határidő:
2019. január 31.